Тернопільська «Нива» у контрольному поєдинку поступається «Прикарпаттю»

23 лютого у Львові, де жовто-зелені проводять свій другий підготовчий до чемпіонату збір, на стадіоні «Сокіл» відбулась контрольна гра між «Нивою» та «Прикарпаттям».

Завдяки реалізовуваному пенальті на 39 хвилині зустрічі Василем Цюцюрою та швидким забитим м’ячем у другому таймі Андрієм Хомою, тріумфаторами у зустрічі стали саме прикарпатці.

У стартовому складі тернополян виходили: Жупанський, Зінь, Мудрий, Хруставка, Буртник ( на перегляді ), Давидов, Волохатий, Довбецький ( на перегляді ), Гатала, Галадей, Бороденко

Кінець другого збору у “Ниви” запланований 25 лютого. Цього ж дня команда проведе свій останній цієї зими поєдинок. Після цього відправиться до Тернополя й матиме три дні вихідних перед заключним – третім збором.

У ФК “Нива” нагадують, що останнім суперником жовто-зелених на другому зборі стане ФАПФ із Івано-Франківська. Матч пройде у Львові на стадіоні “Сокіл” о 12:00, також запланована пряма трансляція на YouTube-каналі ФК “Нива”.