Тернопільська поліція оприлюднила подробиці скандалу зі студентами-іноземцями

Тернопільська поліція оприлюднила подробиці скандалу зі студентами-іноземцями

На місцевих сайтах з’явилася інформація про те, що студенти-іноземці з Івано-Франківська начебто «передали» двох неповнолітніх дівчаток для розваг своїм друзям-іноземцям, що мешкають у Тернополі.

Правоохоронці  зв’язалися з поліцейськими з Івано-Франківська та провели оперативно-розшукові заходи з метою встановлення місця перебування неповнолітніх. Оперативникам вдалося знайти зниклих дівчат, вони перебували в одній із тернопільських квартир, яку винаймають іноземці. Правоохоронці забрали дівчат і помістили їх в притулок. А вже вранці за неповнолітніми приїхали поліцейські з Івано-Франківська.

Було встановлено, що обидві дівчинки 12 та 13 років – мешканки Івано-Франківська, проживають у неповних сім’ях.  Вони пішли з дому близько двох тижнів тому. Мама однієї із них заявила про зникнення доньки до поліції. Франківські поліцейські оголосили її у розшук.

Поліцейські встановили, що дівчата дісталися до Тернополя автобусом.

Наразі слідчими Івано-Франківщини розпочато кримінальне провадження за статтею 155 Кримінального кодексу України – статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості. Призначено ряд необхідних експертиз. Триває досудове розслідування, повідомили в секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *