Тернопільські депутати звернулись до президента України щодо захисту національних інтересів

Тернопільські депутати звернулись до президента України щодо захисту національних інтересів

На 48-й позачерговій сесії депутати Тернопільської міської ради звернулись до Президента України Володимира Зеленського із закликом відреагувати на дії представників владної команди у зовнішній та внутрішній політиці.
Звернення щодо захисту національних інтересів додається:
Президенту України Зеленському В.О.

Тернопільська міська рада рішуче засуджує некомпетентні та провокативні дії представників владної команди у зовнішній та внутрішній політиці, які межують з державною зрадою.
Вважаємо – будь-які розмови про можливе відновлення постачання води у Крим до моменту повного повернення цієї території під український суверенітет, діями на підтримку російських окупантів, військова присутність яких на півострові суттєво збільшена протягом останніх років, що продовжує загрожувати безпеці України.
Наголошуємо – будь які спроби представити російську військову агресію, як “внутрішній конфлікт” є реалізацією московського сценарію та інформаційною атакою на Українську державу з метою капітуляції.
Переконані – створення так званої «Консультативної ради» у Мінську і введення в неї представників ОРДЛО веде до виконання ключової вимоги Путіна — прямих переговорів з терористами, визнання правової суб’єктності терористів, руйнування міжнародного союзу протидії російській агресії.
Ухвалення подібних рішень фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Росії, суперечать українським національним інтересам та українському законодавству. Такими рішеннями плюндрується пам’ять українських героїв, що віддали життя за вільну українську державу, сіється розбрат в українському суспільстві та руйнується довіра до державних інституцій, що є вкрай небезпечно в умовах війни.
Застерігаємо усіх від капітулянтської політики, зневаги до українських патріотів, української держави та української нації.
Процес проведення переговорів має бути відкритим та прозорим.
Вимагаємо в усіх, наділених повноваженнями вести перемовини від імені українського народу, чітко дотримуватися українського законодавства та керуватися українськими безпековими інтересами.
Застерігаємо владу не використовувати карантин для того, щоб пролобіювати прийняття численних антидержавних рішень на користь Москви.
Нагадуємо, що головне завдання будь-якої влади – діяти відкрито та в інтересах власного народу і лише та влада, котра працює для свого народу, гідна його поваги та визнання.
Прийнято на пленарному засіданні позачергової сорок восьмої сесії Тернопільської міської ради 17.03.2020р.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *