Тернопільські міліціонери на Сході просять допомоги – потрібні бронежилети, каски та пальне

Тернопільські міліціонери на Сході просять допомоги – потрібні бронежилети, каски та пальне

Сьогодні в зоні АТО перебуває більше 200 міліціонерів з Тернопільщини. Щомісяця відбувається їхня ротація, тож питання забезпечення правоохоронців, які готуються до відбуття на Схід, досі актуальне.

«Держава практично не в змозі надати бійцям нічим окрім зарплати, зброї і набоїв. Ми самостійно забезпечуємо військових бронежилетами, касками, палатками, каріматами, продуктами, – розповів заступник начальника обласної міліції Олег Ляхович. – Звичайно, робимо це з допомогою органів місцевої влади, волонтерів, підприємців і небайдужих громадян».

Сьогодні тернопільським правоохоронцям, крім пально-мастильних матеріалів, касок і бронежилетів, потрібні теплий одяг, палатки, спальні мішки, каримати, продукти та речі першої необхідності.

«Відчуваємо значні труднощі з пальним, – каже Олег Ляхович. – Приміром, щоб доставити сто осіб, на дорогу в 1200 км потрібно більше півтонни дизпалива на один автобус. Стільки ж треба на дорогу назад. До того ж у самій зоні АТО маємо 15 одиниць транспорту, аби їх заправити, потрібно до двох тонн пального».

В обласному управлінні міліції сподіваються на підтримку всіх небайдужих. Охочих допомогти просять звертатися за адресою: м. Тернопіль, вул. Валова, 11 або телефонувати за номерами: (0352)27-14-18, (098)586-62-98, (097)523-61-80.

Кошти можна перечислити і на Тернопільський обласний благодійний фонд «Правопорядок»: р/р 26007060726896 ТФ ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 338783, код 26024950. Призначення платежу: благодійний внесок, без ПДВ.

 

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *