Тернопільські міліціонери скерували до суду справу щодо злочинців, які продавали людей у трудове рабство в Росію

Тернопільські міліціонери скерували до суду справу щодо злочинців, які продавали людей у трудове рабство в Росію

Злочинну групу, учасники якої декілька років переправляли наших громадян до Росії, де вони ставали трудовими рабами, викрили восени минулого року співробітники тернопільського управління по боротьбі з організованою злочинністю.

За інформацією СЗГ УМВС України в Тернопільській області, керівник групи – мешканець Російської Федерації разом з двома українцями завербували та передали у трудове рабство 17 осіб. Працювала злочинна група на території Закарпатської, Тернопільської та Львівської областей. Українські посередники шукали людей із скрутним матеріальним становищем і пропонували їм високооплачувану роботу в тепличному господарстві.

Росіянин організовував проїзд та житло. Людей відвозили до Краснодарського краю Російської Федерації. Їм забороняли спілкуватися та виходити за межі теплиць. Жили робітники в жахливих умовах, а працювали безкоштовно. Втекти можливості не було. Українські вербувальники затримані й перебувають під слідством. Їм повідомлено про підозру за ч.3 ст.149 КК України – торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 8 до 15 років із конфіскацією майна або без такої. Слідче управління УМВС в Тернопільській області закінчило розслідування даного кримінального провадження. Справу направлено до суду.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares