Тернопільські нацгвардійці відсвяткували професійне свято (ФОТО, ВІДЕО)

Урочисті заходи з нагоди святкування 5 річниці Дня Національної Гвардії України відбулися 26 березня, на території 2 стрілецького батальйону 2 Галицької бригади, що дислокується у Тернополі.

Сьогодні у батальйоні на Тернопільщині службу проходить 168 військовослужбовців, серед яких і представниці прекрасної статті. На рахунку бійців чимало прикладів мужніх вчинків, спрямованих на забезпечення громадського порядку та безпеки громади. Тернопільські військові спільно з працівниками поліції залучаються до забезпечення публічної безпеки та охорони правопорядку у обласному центрі.

Нежіночу, однак роботу за покликанням виконує стрілець стрілецького взводу Олена Домар. Запевняє, вибір професії зробила свідомо та головне – з підтримкою рідних.

– За першою освітою я юрист і правоохоронна діяльність мені до душі. Вже півроку конвоюю засуджених до місця призначення, – розповідає боєць. – Дівчатам звичайно важче, ніж чоловікам, але на військовій службі головне мати бажання працювати та мотивація. Тоді можна досягнути високих показників.

З професійним святом бійців привітали керівники органів місцевого самоврядування і правоохоронних органів області.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та зразкове виконання військової служби кращих військовослужбовців нагородили грамотами та подяками. Почесні нагороди отримали і мужні патріоти, котрі стали на захист країни на східних рубежах.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares