Тернопільські рятувальники долучились до профілактичної акції «Увага, спецсигнал!» (ФОТО)

Тернопільські рятувальники долучились до профілактичної акції «Увага, спецсигнал!» (ФОТО)

Щодня на автошляхах можна побачити пожежно-рятувальні автомобілі чи карети екстреної медичної допомоги, які мчать на виклик. Водії цих транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, мають переваги перед іншими учасниками руху. Адже безпосередньо від швидкості їх прибуття до місця події залежать життя та здоров’я людей, а у випадку пожежі й збереження майна.

Та, на жаль, в наш час трапляються непоодинокі випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою. Чимало водіїв ігнорує ці правила, ймовірно є й ті, хто не знають про цю вимогу. Саме через таких кермувальників екстреним службам буває іноді складно виконувати свою роботу.

13 лютого, тернопільські рятувальники долучились до профілактичної акції «Увага, спецсигнал!», яку провели співробітники обласного Управління патрульної поліції. Його організували, аби перевірити чи дотримуються водії вимог правил дорожнього руху в частині надання переваги спеціальному транспорту.

В межах профілактичного заходу водіїв привчали до правильної поведінки на автошляхах та нагадували, навіщо треба пропускати пожежні, швидкі та поліцейські автівки, коли ті їдуть з увімкненими звуковими сиренами та проблисковими «маячками».

До слова, на водіїв, які ігнорують звукові та світлові сигнали спецтранспортних засобів, Кодексом про адміністративні правопурушеня передбачено накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Управління ДСНС України у Тернопільській області звертає увагу автомобілістів на дотримання вимог правил дорожнього руху, що стосуються проїзду пожежно-рятувальної техніки.

Водії, не залишайтеся байдужими, адже, ймовірно, саме в ті секунди, поки ви не поспішаєте надати дорогу спецтранспорту, автомобіль екстреної служби може поспішати до ваших близьких, котрі потребують негайної допомоги. Побачивши машину з увімкненим сигналом, необхідно дати їй дорогу, бо ціною згаяних хвилин може стати людське життя!


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares