Тернопільського військового медика Михайла Стасіва поховають на Алеї Героїв

Тернопільського військового медика Михайла Стасіва поховають на Алеї Героїв

Серце лікаря-хірурга, військового медика Михайла Стасіва, перестало битись у п’ятницю, 1 квітня. Протягом 13 місяців Михайло Стасів перебував добровольцем в зоні АТО, де надавав медичну допомогу учасникам бойових дій. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської мерії.

20 років працював хірургом в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги, а останні роки був заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико-саніторної допомоги».

Міський голова Тернополя Сергій Надал, медична громада Тернополя, працівники Тернопільської міської ради, друзі, колеги висловлюють слова співчуття родичам загиблого Героя з приводу великої та непоправної втрати. Важко порахувати, скільком пацієнтам він допоміг, скількох воїнів врятував від смерті та скільки переміг важких хвороб. Але раптово хвороба перемогла його.

Відійшла у Вічність мудра і досвідчена людина. Вічна пам’ять справжньому професіоналу, Людині з великої літери, чий непохитний дух назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх тернополян! На жаль, ніхто не в силах зупинити час.

Поховають загиблого у неділю, 3 квітня, на Алеї Героїв, що на Микулинецькому кладовищі. Траурна процесія розпочнеться о 14 годині в Домі печалі.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares