Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «Добрі люди будуть захищені енергетикою року Жовтого Собаки»

Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «Добрі люди будуть захищені енергетикою року Жовтого Собаки»

Іван Круп’як

Всесвіт – таємничий Маг, який «чаклує» над долею світу. На зодіакальній мапі пишеться сьогодні і завтра. А з безмежжя Галактики уже «зирить» око Жовтого Собаки. Чи то Золотого. Його енергетика «диригуватиме» міріадами зірок. І буде вершити життя на Землі.

Жовтий колір – сонячний, теплий. Колір літнього метелика і веселої квітки. Усмішки і золотого ранку. Пшеничного поля. І застороги… Чи зігріє він наші душі і надії? Чи буде благодатним для планети? Чого очікувати від золотого песика – розповідає відомий тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК.         

– Ось і відкукурікав Вогняний Півень. Розквіту та стабільності він не приніс. Клював, де завгодно. У 2018 році вогняного розбишаку змінює Жовтий Земляний Собака. Іване Степановичу, на кого він буде гавкати, а до кого – леститися?

– Оскільки песик є охоронцем господаря, а це рік Собаки Оранжевого або Жовтого, то він буде інакшим, аніж попередній. Але перша його половина ще буде напруженою. Рік Собаки починається пізно, аж 16 лютого. До того ще буде кукурікати Півень і може наробити багато всіляких проблем. Оскільки рік починається пізно, значить, прислухатися треба до досвідчених, старших людей. Їхня думка і бажання в цьому році переважатимуть. І, до речі, це – «чоловічий» рік.

На кого будуть гавкати пси? Вони добре відчувають, яка людина порядна, добра, а яка ні. Тому пес може виявляти людей, які довгий час ховалися, займалися негарними справами. Оскільки собака і людина, як йдеться в легендах, мають космічне начало, божественні, як мовиться, істоти, то вищі космічні сили будуть оберігати тих людей, які хочуть правильно, мудро жити і не заважати іншим.

– Собака – це сторож. Чи зможе цей Знак Зодіаку стати на сторожі Землі? Адже на планеті дуже спекотно від протистоянь. Узагалі, два попередні «вогняні» роки були насичені бурхливими подіями в політиці та економіці.

– Вогонь ніби згасає, бо якщо взяти розкладку кольорів, то від червоного – йде оранжевий і так далі. Тобто наступні кольори спокійніші, не агресивні. Тому й напруга буде відносно спадати, хоча вогняний характер ще буде проявлятися. Особливо, як я сказав, у перших шість місяців. Чи стане Пес на сторожі землян? Дав би Бог, щоб люди його не нервували. Бо коли він знервований, то зненацька нападає, кусає і навіть може сказитися. А, загалом, він є охоронцем, сторожем подвір’я. Але характер собаки значно залежить від господаря.

243076663

– Про що говорять цифри і символи: 2018 рік, 11 місце в Зодіакальному колі, час зміни одного Знаку Зодіаку – на інший, жовтий колір, а це колір золота, сонця?

– Оскільки це одинадцятий знак Зодіаку, а це – Водолій, то людство буде переходити певну межу, бо епоха Водолія утверджуватиметься. Будуть активно розвиватися нові технології. Узагалі, в технічному плані удосконалення і зміни впроваджуватимуться доволі швидкими темпами. Треба вміти встигати енергетично за всім, бо ми бачимо, як зараз швидко рухається час. А він минатиме ще швидше. Хоча, здавалося б, куди вже… Ми не встигатимемо зробити те, що задумали. Тому Пес буде «підгавкувати», тобто, підштовхувати до дії.

Що головне, одинадцятий Знак – це наближення до завершення зодіакального циклу. Гірші роки ми пережили. Тепер, у другій половині цього року, мають відбутися зміни на краще. Можливо, не так глобально, як би ми цього хотіли. Але це також буде вагомий поступ…

У китайській міфології жовтий колір ототожнюється з Центром світу, що означає владу і процвітання. Все, що розташоване в центрі, залежатиме від «настрою» цього року. І столиці, в тому числі. Можуть бути державні перевороти, зміна урядів. У столицях буде кипіти життя, і його наслідки відчуватимуть регіони. Події розгортатимуться і в центральних частинах держав.

– Що тоді слід робити тернополянам у провінції?

– А в нас також є своєрідні «столиці». Їх має кожен район. Це – райцентри. Якщо взяти села, які об’єдналися в громади, то центр громади – це вже є «столиця». І у великих столицях, і в маленьких, про які ми щойно згадали, відбуватимуться зміни. Бо цей рік «відповідальний» за центральну частину.

24307666

– А минулий рік «відповідав» за Південь.

– Так, рік Півня відповідав Півдню. Звідки Саакашвілі прийшов? З Одеси, працював на самому Півдні України. Він розбурхав країну. Фактично, дух непокори пішов з Півдня. І куди? В столицю. В центр. І тепер все це там триватиме.

Цього року завершуються певні цикли у важливих справах. Протистояння, яких багато у світі, повинні вирішуватися дипломатичним шляхом. Але не забуваймо: відбувається зміна епох. А це спокійно не робиться. Тому й далі простежуватиметься незадоволення політикою і політиками, економікою, фінансовими справами. Світ занадто розбурханий, для його втихомирення потрібні час, виваженість і мудрість. А ще у світі взяли верх матеріальні блага. То ж треба шукати душу…

– Собака кидається на того, хто образив його або його господаря. І, водночас, це товариська, мила тварина. Фактично, дві крайнощі. Як вони «працюватимуть» в астрологічному сенсі?

– Собака відчуває погану людину, тому буде гавкати на неї. А також має нюх на злодія. Гавкає і відлякує його. Отже, той, хто задумав щось недобре, не матиме «успіхів». А ті люди, які потребують певного захисту, сприяння, мають благородні наміри, тобто, добрі люди, будуть захищені енергетикою цього року. Бо собака – це символ справедливості й чесності.

– За східним календарем символ 2018 року – собака – знаходиться під заступництвом Сатурна – фантастичної планети Сонячної системи. Сатурн отримав назву на честь римського бога землеробства. А в Україні завжди був культ землі-годувальниці і праці біля неї. Тож чого очікувати нашій країні в цьому році? 

– Сатурн, або Хронос, а ще наші предки колись називали його Числобог, – це той, хто вимірює час нашого життя. Це – містична планета, вона відмірює дні, місяці, роки кожному, керує часом. Сатурн впливає на долю людини, залежно від того, де знаходився у період народження. Також це стосується й того, коли зародилася держава. Сатурн – дуже потаємна планета, яка дає можливість людині задуматися над собою, своїм життям, вчинками, релігійністю, духовним началом. Тому чимало людей замисляться над тим, що не лише матеріальне тримає нас на цьому світі. Це – Бог рахунків. Так колись ще називали Сатурна. Тому кожен отримає те, що заслужив.

Україна стільки натерпілася, що Пес повинен біля нас вже трошки полеститися. Це рік сонячний. Наші предки колись були сонцепоклонниками, а основа життя – це є Сонце, воно нагріває землю, і вона починає плодоносити, розквітати. Тому трохи зігріється зболена, зранена душа нашої держави. Але разом з небесним світилом ми також повинні зігрівати теплом наших душ і благородних помислів землю-матінку. Бо люди – маленькі сонечка Великого Сонця. І діти Землі.

Уся біда в тому, що за 26 років ми нічого не збудували. У першу чергу, держави, якою вона має бути насправді. Кожен, хто приходив до влади, не думав про країну і народ, а тільки про себе. Зараз ми розділені політично, релігійно і матеріально так, як жодна країна Європи. Україна стає для багатьох людей не матір’ю, а мачухою. І наші керівники забувають, що фундаментом країни є народ. Але вони про фундамент не думають, а лише про дах. Проте вітер дах може знести, а фундамент залишиться.

243076661

– Чи буде дружелюбний сонячний Собачка до «Нашого ДНЯ», народженого у рік Змії?     

– Якщо Змія чогось не встигла зробити торік, то в першій половині цього року все наздожене. Змія – виважена і мудра, Пес також. Тому вони не заважатимуть одне одному. «Наш ДЕНЬ» започаткований під знаком Близнюків, а це період, коли багато сонця, літо, день довгий, значить, газета буде триматися, працювати, нести це сонячне світло в душі наших краян. Таку долю визначили зірки.

Принагідно вітаю творців видання і читачів з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай цей рік зігріє душу кожного золотим сонячним теплом. Вірте! Любіть! Надійтеся! Мандруйте! Пізнавайте світ! Засівайте землю усмішками і добром! І Всесвіт буде прихильним до вас…    

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *