Тернопільський фітотерапевт Марія Тройчак взяла участь у паломництві лікарів-католиків

Тернопільський фітотерапевт Марія Тройчак взяла участь у паломництві лікарів-католиків

Відома тернопільська фітотерапевт Марія Тройчак за 16 років мандрівок Європою відвідала 49 країн і більше двох сотень міст. Зізнається: щоразу, вирушаючи у мандрівку, відкриває для себе щось нове, цікаве, знайомиться з незвичайними людьми, духівниками, лікарями. Цьогоріч у складі Асоціації лікарів-католиків пані Марія побувала у Хорватії, Боснії і Герцеговині, Угорщині. Медики з України відвідали всесвітньовідомі духовні центри, щоб помолитися за мир в Україні та за припинення війни.

trojchak

По дорозі до паломницького місця побували у містах Сербії, які свого часу також пережили війну, це – Суботиця, Нови-Сад, Сараєво, Мостар. Взяли участь у цікавих екскурсіях та відвідали місцеві святині. А далі вирушили у Меджугор’є – паломницьке місце, яке відвідують віруючі християни з усього світу. Унікальність об’явлень в Меджугор’є полягає в тому, що вони тривають й досі. Богородиця, спрямовуючи свої слова до людства, сказала: «Мир між Богом і людиною, взаємний мир між усіма людьми та внутрішній мир кожної людини в співзвучності душі і тіла».

– Під час відвідин Междугор’є ми побували у церкві Святого Якова, біля мироточивого Хреста, молили Вервицю на горі об’явлень, пройшли Хресну дорогу на горі Крушевац, – ділиться враженнями Марія Тройчак. – Також познайомилися з цікавими людьми – Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами-мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці. Вони покинули свій бізнес у США і зараз проживають в Меджугор’є. Розповідають про своє життя, яке було зовсім іншим до пізнання Бога і Пресвятої Богородиці, гостинно приймають у своїй оселі паломників з усього світу. Також ми відвідали спільноту «Ченаколо», засновану італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежності. Тут лікують таких хворих без будь-яких медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.

Перебуваючи у Хорватії, лікарі-католики відсвяткували День незалежності України.

– Ми тримали в руках українську символіку, співали гімн України та українські пісні, танцювали, веселилися, – розповідає тернополянка. – До нас приєднувалися люди різних національностей і раділи разом з нами. Це було особливе свято, адже ми відчували їхню підтримку та спільно молилися за Україну.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares