У Польщі, в Люблінському воєводстві, відпочиватимуть 20 дітей бійців АТО з Тернопільщини (ФОТО)

На оздоровчий відпочинок 19 серпня до Польщі вирушили 20 дітей учасників антитерористичної операції з Тернопільської області. Це – четверта поїздка за кордон, яку організували для дітей бійців у Тернопільській облдержадміністрації департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту спільно з департаментом освіти і науки, повідомили у прес-службі ТОДА.

dscn9770

Відпочинок триватиме 10 днів. Діти проводитимуть час у Люблінському воєводстві, зазначив заступник голови – керівник апарату Тернопільської ОДА Віктор Шумада.

Юні тернополяни матимуть змогу ознайомитись із культурою Польщі, взяти участь у різноманітних освітньо-виховних проектах та презентувати українські звичаї і традиції. Кожна дитина везе з собою вишиванку та інші символи українського народу. Це чудова нагода розвинути міжкультурний діалог. Дітей супроводжують медик і педагог, які дбатимуть про їхню безпеку.

Ініціатором поїздки став маршалок Люблінського воєводства Славомір Сосновський. Фінансує відпочинок Європейський Центр Інтеграції та Самоврядувальної Співпраці «Дім Європи».

А в кінці серпня діти з Тернопільщини поїдуть у Латвію. Також заплановані ще дві поїздки у Польщу.

За словами Віктора Шумади, загалом, планують оздоровити до кінця року до 200 дітей із сімей учасників АТО.

dscn9762

dscn9745

dscn9744

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *