У Шумську від COVID-19 померла медсестра

У Шумську від COVID-19 померла медсестра

26 жовтня передчасно пішла з життя, медична сестра КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» Галина Рудь. Це вже дев’ята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області. У жовтні їй виповнилось 57 років. Про це повідомляє управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА.
У КНП Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» Галина Рудь працювала з березня 1983 року. Тоді її прийняли на роботу медичною сестрою гінекологічного відділення, а в 2019 році перевели в поліклініку медичною сестрою дерматовенеролога.

Коронавірусна хвороба протікала швидко. Недуга стала неабияким випробуванням для Галини Рудь. Лише тиждень – від звернення до амбулаторії ЗПСМ, госпіталізації в інфекційне відділення, переведення в ВАІТ – і медика, яка сумлінно понад 36 років працювала заради життя та здоров’я пацієнтів, не стало.

Управління охорони здоров’я ТОДА та вся медична спільнота висловлюють співчуття чоловіку Володимиру, рідним і близьким.
«Важко знайти слова втіхи, які б змогли зменшити душевний біль… Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.
Світла пам’ять про Галину Андріївну, справжнього кваліфікованого медпрацівника назавжди залишиться в серцях усіх, хто з нею працював, спілкувався, знав та щиро поважав. Вона була світлою, доброю, мудрою, талановитою людиною», – йдеться на сайті відомства.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares