У Тернополі масово кличуть до війська артистів філармонії

У Тернополі масово кличуть до війська артистів філармонії

Аби виконати план із мобілізації, на Тернопільщині військкомати згадали про артистів. Повістки почали масово отримувати працівники обласної філармонії.Вже найближчим часом артисти можуть змінити музичні інструменти на зброю.

“Акцію” масштабного вручення повісток працівники військкомату провели у філармонії впродовж минулого тижня. За інформацією директора установи Ярослава Лемішки, їхні працівники отримали 31 повістку. Це учасники ансамблю народного танцю «Надзбручанка», вокального квартету «Акорд», симфонічного оркестру, хору та інші вокалісти й музиканти.

Виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною артисти не проти. Однак, віджартовуються, користі від них більше у тилу, ніж на передовій, адже активно організовують благодійні концерти для збору коштів воїнам АТО. Окрім того, у творчих колективах побоюються, що так масова акція військкомату призведе до того, що склад обласної філармонії, який формувався протягом багатьом років, просто розпадеться.

Артисти наразі проходять медкомісії. У військкоматі між тим кажуть, що повістка ще не означає негайного відправлення в армію.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *