У Тернополі освятили скульптуру «Вознесіння Господнє» (ФОТО)

У Тернополі освятили скульптуру «Вознесіння Господнє» (ФОТО)

У Тернополі, в рамках VIІ Конгресу молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі», у Біблійному саду на території ТНПУ ім. Володимира Гнатюка відбулося урочисте відкриття та освячення скульптурної композиції «Вознесіння Господнє».

Автори композиції – викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання факультету мистецтв ТНПУ заслужений архітектор України Нетриб’як Михайло Миколайович і народний художник України Вільгушинський Роман Казимирович.

Після відкриття та освячення композиції, студенти зі священнослужителями провели символічне висадження дерева поблизу скульптури. Участь у заході також взяв заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

«Освіта і духовність – два крила, які допомагають державі розвиватися, виходити на новий рівень. І в цьому є заслуга кожного науковця. Я щиро дякую учасникам заходу, що навіть у такий непростий час зуміли організувати захід на такому рівні, – каже Віктор Устенко. – Це символічна акція, яка нас всіх об’єднує. Кожен з нас робить вклад у добру справу. Ми залишаємо тут часточку своєї праці та тепло свого серця. І віримо, що ці дерева проростуть і будуть тішити наших нащадків багато років», – зазначив Віктор Устенко.

 

Довідка

VII Конгрес молодих дослідників релігії «Релігія і сучасній культурі» проводиться 22-23 жовтня 2020 року. Це щорічна конференція, спрямована на залучення молоді до наукового життя та розвиток релігієзнавчої науки загалом.

Історія Конгресів молодих релігієзнавців розпочалася у 2014 році. Відтоді щорічно їх організовували на базі університетів Києва, Чернівців, Луцька, Львова, Харкова. Ініціатором і постійним співорганізатором конгресів є Майстерня академічного релігієзнавства.

Цьогоріч, через карантинні обмеження, Конгрес відбувається в оновленому форматі – онлайн. Заплановано роботу пленарного засідання, 6-ти секцій, 2-х круглих столів і міждисциплінарного семінару

Співорганізаторами Конгресу стали кафедра соціології релігії Краківського педагогічного університету та Стамбульський фонд науки і культури.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *