У Тернополі роблять те, що в Східній Європі зробили ще 10 років тому

У Тернополі роблять те, що в Східній Європі зробили ще 10 років тому

У Тернополі триває реалізація «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя», у рамках якої 70 відсотків вартості робті з термомодернізації будинку оплачує міська рада, а інші 30 відсотків – мешканці самого будинку.

Як розповів міський голова Сергій Надал, програма серед населення користується популярністю, адже щодня в управління ЖКГ телефонують у середньому п’ятеро тернополян, яких цікавить можливість співфінансування на утеплення будинків, встановлення індивідуально-теплових пунктів, заміна вікон у приміщеннях загального користування.

«За останні роки нам вдалося зменшити споживання газу в місті на 20 відсотків завдяки різним сучасним технологіям. Хочу подякувати представникам Світового банку та іншим міжнародним організаціям і сказати, що для нас цінні не лише їхні гроші, а й досвід. Те, що ми робимо сьогодні, Східна Європа робила десять років тому. Тернопіль започаткував і діє програма термомодернізації житлового фонду. Ми хочемо стимулювати людей, щоб вони дбали за свій житловий фонд», – сказав міський голова Тернополя.

До слова, наразі у Тернополі завершують роботи з утеплення будинків на вул. Текстильна, 2 та вул. Оболоня, 19. Заплановано замінити вікна у будинках на вул. Злуки, 59 і Київська, 10.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *