У Тернополі стартує соціальний проект для учасників бойових дій на Сході України: «Тепло крізь долоні» (ФОТО)

У Тернополі стартує соціальний проект для учасників бойових дій на Сході України: «Тепло крізь долоні» (ФОТО)

У Тернополі презентували соціально-благодійний проект «Тепло крізь долоні», який започаткувала тернополянка Оксана Петришин. Метою проекту є оздоровлення та реабілітація учасників бойових дій на Сході України через надання безкоштовних послуг з лікувального масажу, психологічної допомоги та арт-терапії.

Зокрема, щодня у власній професійній студії масажу благодійниця спільно з однодумцями прийматиме п’ять бійців. Відтак, щотижня 25 тернопільських учасників АТО та ООС, список яких надаватимуть голови громадських та волонтерських організацій, зможуть відновлювати здоров’я та проходити курс реабілітації.

«Щороку в Тернополі розвивається все більше благодійних та соціальних проектів, проте сьогодні ми бачимо абсолютно новий проект, до якого долучилися соціально-відповідальні підприємці. Цим самим вони демонструють хороший приклад соціального партнерства між бізнесом, владою та громадою, – наголошує Сергій Надал. – У Тернополі також діє комплексна міська програма «Здоров’я тернополян», яка передбачає окремим розділом фінансування видатків на реабілітацію, надання медичної та психологічної допомоги тернопільським бійцям і членам їх сімей».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *