Вчені розробили прилад який дозволяє жити серцю поза тілом (ВІДЕО)

Новий апарат для трансплантації дає змогу серцю битися поза тілом людини, що дає змогу довше зберігати орган живим, про це повідомляє сайт “5 канал” з посиланням на видання Huffington Post.

Британські вчені розробили новий апарат для трансплантації, в якому серце може битися поза тілом людини. Цей метод дасть змогу врятувати мільйони життів, адже органи з його допомогою залишаються живими набагато довше ніж під час традиційної пересадки.

Розроблений вченими апарат отримав назву “Система захисту органів” і дає змогу легеням дихати, а ниркам – виробляти сечу, перебуваючи всередині спеціального контейнера. Сама ж компанія TransMedics, яка розробила апарат, звертає увагу, що “Система захисту органів” – єдиний спосіб уникнути обмеження, що передбачає холодний метод збереження органів для трансплантації.

На собі випробував нову технологію Лі Хол, пацієнт госпіталю Гарфілда у Великій Британії. “Вони сказали, що мають для мене серце, але його треба реабілітувати. І що серце “відродять” у “спеціальній скрині”. А я відповів, що мені все підходить, аби тільки мати змогу знову побачити свого сина”.

Джерело: 5 канал

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares