Відбулася зустріч Федерації роботодавців України з підприємцями Тернопільщини

Відбулася зустріч Федерації роботодавців України з підприємцями Тернопільщини
Відносини між бізнесом та владою, трудову міграцію, необхідність підтримки вітчизняного виробника, підготовку кваліфікованих працівників та багато інших актуальних для бізнесу питань обговорювали під час зустрічі у Тернопільському національному економічному університеті  експерти та голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник з Організацією роботодавців Тернопільської області під керівництвом Олега Караванського. До спілкування долучилися підприємці, представники керівництва області та соціальні партнери.

– Такі зустрічі дуже важливі для усіх нас, – каже голова організації роботодавців Тернопільської області, керівник «Тернопільгазу» Олег Караванський. –  Адже це обмін думками, досвідом, ідеями. Сьогодні тут зібралися люди, які створюють робочі місця й розвивають економіку нашої країни. Щодня на практиці ми зіштовхуємося з проблеми, які потребують негайного вирішення, тож отримали чудову нагоду обговорити їх та знайти можливості для вирішення. Усі ми хвилюємося про те, якою буде наша держава завтра, що ми можемо вдіяти, аби зробити її майбутнє кращим. Якщо ми будемо спільно боротися за кожну позитивну зміну, будемо разом відстоювати наші інтереси, то спільними зусиллями зможемо досягнути успіху. Життя – це вічна боротьба. Дуже важливо знайти однодумців. Нам це вдалося.

Під час зустрічі презентували проект Маніфесту роботодавців України. Представляючи документ, голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зазначив, що українські підприємці розуміють – ніхто не вирішіть їхні проблеми, якщо вони цього не зроблять власноруч. Адже український політикум поки що «успішно» доводить, що, приходячи до влади, перш за все, опікується власними інтересами. Українські ж роботодавці усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє країни та той факт, що змінити ситуацію можна лише шляхом реалізації програми прискореного економічного розвитку. Але зробити це можна тільки за умов об’єднання зусиль бізнесу, влади та громадськості.

– Підприємницька спільнота має не лише сама працювати для розвитку України, а й цивілізованим шляхом впливати на політиків та державу, як це роблять в усьому світі, спонукаючи їх до дій на благо наших з вами підприємств та працівників, – зазначив Дмитро Олійник.

Йшлося під час зустрічі і про важливість підготовки якісних кадрів, сучасних працівників, які йтимуть в ногу з часом та впроваджуватимуть інновації.

– Мені надзвичайно приємно, що сьогодні мають нагоду обмінятися думками представники влади, бізнесу та громадськості, – зазначив ректор ТНЕУ, професор Андрій Крисоватий. – Такий діалог в умовах сьогодення є дуже важливим. Хочу зауважити, чим саме університет може бути корисним для роботодавців. Навчаючи студентів, ми надаємо якісну фахову підготовку, а також сприяємо розвитку наукової діяльності, акцентуємо увагу на практичному зв’язку з реальним сектором бізнесу, враховуємо реальність четвертої промислової революції. Вагоме місце у підготовці молоді посідає знання іноземних мов, комунікативні навики і, звісно, патріотизм і любов до рідної землі. Переконаний, що такий спеціаліст обов’язково буде конкурентоздатним на ринку праці й відповідатиме вимогам роботодавців.

Федерація роботодавців України нагородила почесним знаком «За заслуги» голову організації роботодавців Тернопільської області Олега Караванського, генерального диретора ТОВ «Тернопільбуд» Василя Лила та директора ТОВ «Україна» Олега Крижовачука.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares