Як тернопільські водії з пішохідної доріжки зробили дорогу (ФОТОФАКТ)

Як тернопільські водії з пішохідної доріжки зробили дорогу (ФОТОФАКТ)

Колись до фарфорового заводу можна було добратися значно безпечніше. Не потрібно було чимчикувати іншою стороною вулиці, а потім, як заєць, перебігати через завжди перевантажену транспортом проїжджу частину Текстильної. Свого часу саме для зручності пішоходів комунальники облаштували збоку від заводу пішохідну доріжку-алею. Нею можна було зручно потрапити на Фабричну, а звідти – куди кому потрібно, адже у цьому районі знаходиться чимало різних фірм, гуртовень та майстерень.

20112017-3

Проте, усе добре колись закінчується. Тож з часом і пішохідна доріжка впала в очі водіям легкових та навіть вантажних машин і стала найкоротшою дорогою для виїзду на Текстильну. Не зупинило «лихачів»  і те, що тверде покриття доріжки не розраховане на проїзд автівок, ні те, що пішоходам тепер немає куди відстрибнути вбік, коли на них пре завантажена  фура.

Подейкують, що дехто з небайдужих вже намагався завадити транспорту гасати алеєю – вони ставили бетонні блоки, своєрідні шлагбауми. Проте, через кілька днів ці редути безслідно зникали. Натомість, ще й дотепер до виправлення ситуації жодним чином не долучилися ті, від кого залежить організація руху транспорту у місті, адже відповідних заборонних дорожніх знаків на жодному боці доріжки немає.

А от якби такі «цеглини» були, то, за їх ігнорування недобросовісними водіями, дорожня поліція змогла б залучити до бюджету міста не одну сотню гривень штрафів. Може, й на ремонт доріжки вистачило б, щоб надалі використовувати її за призначенням, тобто – для пішоходів.

  • 20112017-6
  • 20112017-4
  • 20112017-2
  • 20112017-1

Сергій ПРИГОДА. м. Тернопіль.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *