З передової – до суду: доброволець з Тернопільщини подав позов проти обласного військкомату

З передової – до суду: доброволець з Тернопільщини подав позов проти обласного військкомату

Кілька тижнів тому Тернопільський обласний військовий комісаріат почав публікувати в ЗМІ списки  військовозобов’язаних, які з різних причин були не оповіщені, або не прибули у військомати для уточнення облікових даних і проходження медичного огляду.

DSC_0849[1]

Володимир Катинський запевняє, що це своєрідні запрошення для чоловіків, а от Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська вже назвала дії віськових комісарів порушенням Закону України “Про захист персональних даних”

Депутат обласної ради Руслан Бенько ще чотири  місяці тому пішов добровольцем на фронт. Він служить  в окремій зведеній штурмовій роті “Карпатська січ” 93-ої окремої механізованї бригади, а  військові комісари  через ЗМІ щойно «запрошують» його до військкомату.

Сьогодні боєць приїхав додому, аби взяти участь у сесії облради і побачити рідних.

Працівників військкомату, які доcі не можуть впорядкувати списки військовозобов`язаних, Руслан Бенько запрошує на бойові позиції під Донецьким аеропортом, у Пісках, а також подав позов до суду про розповсюдження облвійськкоматом завідомо неправдивої інформації, яка негативно вплинула на його репутацію.

DSC_0847[1]

– Облвійськкомат мав би знати, що відбувається в області, – каже військовий. – Мене очорнили, зганьбили у ЗМІ. Я не буду стояти осторонь і відстоюватиму свої права в суді і вимагатиму відшкодування моральної шкоди в розмірі 100 тисяч гривень. За ці кошти планую придбати тепловізор і витратити їх на розвиток свого батальйону.

Юрист Тарас Тихий представати інтереси Руслана Бенька в суді. За його словами, позов скеровиний до суду 3 серпня з усіма документами. Розгляд справи розпочнеться вже наступного тижня.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *