Стрічка новин

Безробітним Тернопільщини і Хмельниччини запропонували участь у міні-проекті «Сатанівсько-Шумська громадська майстерня» (ФОТО)  

Безробітним Тернопільщини і Хмельниччини запропонували участь у міні-проекті «Сатанівсько-Шумська громадська майстерня» (ФОТО)  

У Шумському РЦЗ на Тернопільщині відбулося чергове засідання гендерного клубу «Я це можу!» за участю спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій об’єднаної територіальної громади Шумської міської ради Іванни Мриги.

Вона розповіла присутнім про основні принципи роботи територіальної громади та навела приклади успішної діяльності, зазначила, що основна мета роботи – максимальне наближення послуг до людей, створення сприятливих умов для розвитку громади, залучення інвестицій.

Протягом зустрічі серед багатьох соціальних питань розглянуто перспективи створення нових робочих місць та забезпечення роботою незайнятих громадян. Особливо цікавили присутніх умови участі у міні-проектах, які релізуються за фінансової підтримки громадських організацій.

Іванна Мрига поінформувала присутніх про те, що ГО «Ініціативна Сумщина» та ГО «Єднання та розвиток громади» (село Сатанів, Хмельницька область) запрошують мешканців Шумської ОТГ стати учасниками міні-проекту «Сатанівсько-Шумська громадська майстерня», який реалізовується за фінансової підтримки громадської спілки «Громадські ініціативи України» в рамках проекту «Підтримка місцевих НУО і громадянських ініціатив».

Усі учасники майстерні мають можливість взяти участь у тренінгу із основ проектного менеджменту та файндрайзингу, який днями відбудеться при Шумській ОТГ.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Шумського РЦЗ Леся Король поінформувала присутніх про послуги служби зайнятості.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->