Перші переможці спортивних ігор школярів Тернопільщини у новому навчальному році

Першими розіграти медалі ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2017-2018 навчального року випало юнакам – учням ЗОШ І-ІІІ ступенів з футзалу.

Після визначення найкращих у п’яти підгрупах, в яких змагались 23 команди з районів та громад області, у фінал вийшли юнаки з Тернополя, Гусятинського, Теребовлянського, Кременецького, Козівського, Лановецького районів, Скалатської та Бережанської міської ради.

Як повідомляє Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спору, фінал видався не легким, адже гравцям спочатку потрібно було зіграти в підгрупах, а потім зійтись у фінальних «сутичках».

Найкращу витримку та характер показали учні Тернополя, які й стали переможцями. Пiдготував команду тренер П.Старовський.

Срібні нагороди здобули юнаки ЗОШ зі Скалата (тренер В.Бульбій).

Третю сходинку п’єдесталу посіли учні з Бережан, які готувались до змагань під керівництвом тренерів А.Рехлевича та В.Савочка.