Стрічка новин

Тернопільські водії ігнорують ремені безпеки

remeni-bezpeky

Більш як 85 відсотків водіїв в Україні порушують правила дорожнього руху та їздять непристебнуті. 15 відсотків – не нехтують своєю безпекою. Такі дані отримали в межах дослідження «Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні». Його провели київські громадські об’єднання навесні цього року під час кампанії «За безпечні дороги». Результати опублікували на сайті Центру демократії і верховенства права, пише «ГазетаУА». Координатори дослідили ситуацію з використанням ременів безпеки у 20 містах України. Результати шокували: не було жодного міста, де хоча б половина водіїв не ігнорують використання ременів.

Найбільше дотримуються правил безпеки у Києві. Пристебнутими тут їздять 37,9 відсотків водіїв. За столицею йде: Дніпро (30,6 відсотків), Львів (25,4) та Павлоград (21,4).

У Харкові, Кривому Розі, Ужгороді, Івано-Франківську, Рівному, Кропивницькому, Тернополі, Житомирі та Чернігові ці показники коливаються між 10 та 20 відсотками.

Найнижчі результати у містах Хмельницький, Тульчин і Долина.

Дослідження «Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні» проводили відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я методом спостереження за автомобілістами. Сесії спостереження провели у 20 містах України, серед яких 16 обласних центрів. Спостерігачі зі спеціальними анкетами провели 4632 хвилини на вулицях міст та записали інформацію про поведінку 25924 водіїв.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->