Тернопільські водії ігнорують ремені безпеки

Тернопільські водії ігнорують ремені безпеки

Більш як 85 відсотків водіїв в Україні порушують правила дорожнього руху та їздять непристебнуті. 15 відсотків – не нехтують своєю безпекою. Такі дані отримали в межах дослідження «Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні». Його провели київські громадські об’єднання навесні цього року під час кампанії «За безпечні дороги». Результати опублікували на сайті Центру демократії і верховенства права, пише «ГазетаУА». Координатори дослідили ситуацію з використанням ременів безпеки у 20 містах України. Результати шокували: не було жодного міста, де хоча б половина водіїв не ігнорують використання ременів.

Найбільше дотримуються правил безпеки у Києві. Пристебнутими тут їздять 37,9 відсотків водіїв. За столицею йде: Дніпро (30,6 відсотків), Львів (25,4) та Павлоград (21,4).

У Харкові, Кривому Розі, Ужгороді, Івано-Франківську, Рівному, Кропивницькому, Тернополі, Житомирі та Чернігові ці показники коливаються між 10 та 20 відсотками.

Найнижчі результати у містах Хмельницький, Тульчин і Долина.

Дослідження «Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні» проводили відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я методом спостереження за автомобілістами. Сесії спостереження провели у 20 містах України, серед яких 16 обласних центрів. Спостерігачі зі спеціальними анкетами провели 4632 хвилини на вулицях міст та записали інформацію про поведінку 25924 водіїв.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *