Юна тернополянка Вероніка Кондратенко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи

Юна тернополянка Вероніка Кондратенко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед школярів з жіночої боротьби у ваговій категорії до 32 кг. У вирішальних сутичках наша землячка поступилася спортсменкам з Туреччини та Росії. У підсумку дівоча збірна України, набравши 78 очок, виборола перше загальнокомандне місце і завоювала титул чемпіонів Європи-2017. Друге місце посіла турецька команда, третіми були росіянки.

Чемпіонат Європи U-15 зі спортивної боротьби відбувся у столиці Сербії – Белграді. Загалом у змаганнях взяли участь 22 збірних європейських країн. Бронзова призерка Чемпіонату Європи Вероніка Кондратенко є вихованкою Тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 та членом Спортивного клубу імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S». Навчається юна атлетка в Тернопільській загальноосвітній школі №17, де у борцівському залі цієї школи її тренує батько Сергій Кондратенко.