Богдан Яциковський: «Йду на вибори з вірою у перемогу»

Богдан Яциковський: «Йду на вибори з вірою у перемогу»

Відбувся черговий з’їзд Радикальної партії Олега Ляшка, який затвердив список кандидатів у народні депутати на дочасні вибори Верховної Ради.

У своєму слові до делегатів лідер партії акцентував на тому, що мир у нашій країні можливий лише шляхом перемоги, а не капітуляції. І наголосив, що “в першу чергу захистимо українську землю, українську мову і українську державність”.

– Гордий тим, що з’їзд довірив мені почесну місію – бути кандидатом у народні депутати від РПЛ у мажоритарному окрузі №164. А це – Збаразький, Кременецький, Шумський, Лановецький та Підволочиський райони. До слова, проблеми виборців, які проживають тут, як і проблеми всіх мешканців області, для мене не нові. Як депутат обласної ради, постійно спілкуюся з людьми, знаю, що їх болить, завжди намагаюся допомогти їм. Набагато більше можливостей для вирішення насущних питань наших краян у мене з’явиться, якщо виборці довірять представляти їхні інтереси в українському парламенті. Тому прийняв рішення і йду на вибори, – наголосив керівник територіальної організації Радикальної партії Богдан Яциковський.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *