Богдан Яциковський: «Велика політика починається з маленького села»

Богдан Яциковський: «Велика політика починається з маленького села»
Травневої неділі Збараж святкував День міста. А дещо раніше на території старовинного замку відбулося відкриття туристичного сезону

– Хто хоча б раз побував у цьому історичному містечку, дивуються спокійному, розміреному ритму, який породжує відчуття уповільненого плину часу. Та й саме місто оповите атмосферою давнини. Я пишаюся тим, що родом зі Збаразького краю. Тут щирі, відкриті, гостинні люди, з якими постійно спілкуюся, яким, як депутат обласної ради, по мірі своїх можливостей завжди допомагаю вирішувати насущні проблеми. Разом зі збаразькою громадою нам нерідко вдавалося повернути лицем до потреб людей міську та районну владу, а з мешканцями Новиків – вигнати з окраїн села напівлегального виробника деревного вугілля та забезпечити чисте довкілля. Такі приклади – непоодинокі. І це не тільки тішить, а й спонукає працювати ще ефективніше на користь моїх земляків, на благо наших краян, – зазначив Богдан Яциковський.

Також депутат обласної ради акцентував на тому, що за його ініціативою лише у минулому році вдалося залучити на Збаражчину більше мільйона гривень державних коштів. Завдяки цьому значно покращився стан об’єктів соціальної сфери населених пунктів цього району. Також за його ініціативою у нашу область поетапно надходять мільйони гривень з фонду соціально-економічного розвитку. Зокрема на ремонти шкіл, дитсадків, лікарень, амбулаторій, клубів і будинків культури у Збаразькому, Кременецькому,  Лановецькому, Підволочиському, а також Бучацькому, Гусятинському, Тернопільському, Чортківському районах.

– Мої постійні намагання бодай якимось чином покращити умови життя краян нерідко наштовхуються на нігілізм окремих політичних популістів, які звикли лише декларувати  свої добрі наміри, щоб завоювати довіру людей, а, потрапивши у владу, геть чисто забувають про свої щедрі обіцянки. На відміну від таких горе-діячів, я звик дотримуватися свого слова, звик працювати на результат. А тому ніколи не ховаюся від людей, завжди відкритий для спілкування, бо переконаний, що політична діяльність – це, перш за все, висока особиста відповідальність, – сказав депутат обласної ради.

А ще Богдан Яциковський зауважив, що відразу після резонансних заяв новообраного президента про розпуск Верховної Ради, деякі тернопільські горлопани активізувалися і всіма засобами намагаються втертися у довіру до нової влади, щоб через дочасні вибори потрапити до парламенту. У їх арсеналі – наклепи, брехня, різного роду інсинуації. Кожен з пристосуванців виставляє себе героєм-рятівником, хоча, насправді, й пальцем об палець не вдарив, щоб хоча би щось змінити на краще в області, в Україні.

– Після постійних зустрічей з людьми, я раз-у-раз переконуюся, що велика політика починається з маленького села, з вирішення проблем його мешканців, з виконання конкретних наказів виборців. Тому й впевнений, що марними будуть спроби будь кого з популістів приманити «електорат» «безкоштовним сиром». Довіру людей треба заслужити. І постійно підкріплювати її щоденними конкретними справами. Принаймні, так дію я, – наголосив Богдан Яциковський.

Ольга Видайко.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *