Богдан Яциковський: «Знаючи, чим живуть люди, ми можемо краще захищати їх інтереси»

Для депутата обласної ради Богдана Яциковського та його гостя – народного депутата України від РПЛ Ігоря Мосійчука – минулі вихідні видалися насиченими і продуктивними.

Приємними та змістовними були зустрічі з мешканцями новоствореної Білецької об’єднаної територіальної громади, до узаконення якої українські радикали мають безпосереднє відношення. Адже кілька місяців тому саме завдяки чіткій позиції фракції Радикальної партії Олега Ляшка в обласній раді та при активній підтримці Ігоря Мосійчука їм вдалося захистити вибір людей та відстояти їхнє право на створення окремої від обласного центру ОТГ з центром у Білій.

У мешканців цього села й справді накопичилося чимало болючих та актуальних питань, зокрема – до чинної влади. Захмарні ціни на газ, недосяжні для простих громадян субсидії, мізерні пенсії та зарплати, недофінансування державних установ, лікарень, дитсадків, шкіл, погані дороги – це далеко не повний перелік того, на що нарікали селяни під час дружньої розмови.

Однак, відрадно, що люди не впадають у відчай. Сьогодні всі свої надії вони напряму пов’язують з наступними виборами, у результаті яких Україною зможуть управляти професіонали, а не популісти, чесні, а не корупціонери, патріоти, а не безликі олігархи. А ще білівчани, як і мешканці Чистилова, Глибочка, Горішнього і Долішнього Івачева, Ігровиці та Плотичі сповнені оптимізму  щодо подальшої розбудови свого територіального об’єднання, яке розпочнеться вже зовсім скоро – після виборів голови та депутатів ОТГ.

– Суспільна активність людей, поруч з якими прожив не один десяток літ, – приклад того, як потрібно відстоювати свою позицію, свою думку, як будувати суспільство, у якому жити нам та нашим дітям, – зауважив Богдан Яциковський, додавши, що у своєму прагненні провести чесні вибори вони й надалі беззастережно можуть розраховувати на радикалів краю, на Радикальну партію Олега Ляшка.

Також Ігор Мосійчук та Богдан Яциковський відвідали унікальний музей-садибу славетної Соломії Крушельницької. Короткий екскурс минулим всесвітньовідомої білівчанки для них провели Марія Федун та Надія Зюбровська. Як зазначали екскурсоводи, Соломія товаришувала із засновником Радикальної партії Іваном Франком і так само, як і Каменяр, переймалася долею пригноблених українців.

Зустріч депутатів з мешканцями села Плотича розпочалася з ранкової літургії в церкві Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ, після якої вони спільно помолилися і у храмі Дмитра Солунського УПЦ КП.

Після богослужіння гості спілкувалися з людьми про наболіле. Знову довелося почути від старших людей скарги на мізерні пенсії і високі тарифи, на те, як нині важко виживати у селі, яке стало розмінною монетою для влади в її намаганні залучити нові кредити від МВФ.

– Політика чинної влади призвела до того, що тисячі українських селян, замість господарювати на власній землі, змушені їхати на заробітки за кордон, щоб там у наймах обробляти чужі поля. За цих умов зняття мораторію на продаж землі стане останнім цвяхом у труну, в якій заживо поховають українське сільське господарство. Наша Радикальна партія  понад усе вболіває за українське село. Саме тому ми наполягаємо на ухваленні змін до Конституції, які назавжди затвердять фермерство сільськогосподарським ладом в країні та зроблять господарем на землі українського селянина, – запевнив Ігор Мосійчук.

У Великоглибочецькій амбулаторії загальної прак­ти­ки сімейної медицини  народний депутат України і головний радикал області поспілкувалися з медсестрами та пацієнтами. Заклад потребує ремонту, тут потріскані стіни, старі вікна, через що взимку мерзнутимуть пацієнти…

– Проте, це далеко не всі проблеми. Однією з основних є потреба у ліках. Тож обіцяю, що наша радикальна команда зробить усе для того, аби лікарі цієї амбулаторії мали змогу у належних умовах рятувати людям життя, щоб в амбулаторії були необхідні хворим медпрепарати, – наголосив Богдан Яциковський.

Чимало коштів та часу потрібно і для того, щоб привести до ладу музей-садибу мужнього сина України Ярослава Стецька. Про це розповів гостям директор Великоглибочецького музею великого націоналіста Мирон Сагайдак.

– Знаючи, чим живуть люди, ми можемо краще захищати їх інтереси. Бо саме захист українців від посягань чинної влади на їхні конституційні та соціальні права – основа діяльності Радикальної партії Олега Ляшка, – підсумував результати робочої поїздки селами Білецької об’єднаної громади Богдан Яциковський.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares