Через теракти в Парижі Національна поліція Тернопільщини переходить на посилений режим роботи

Через теракти в Парижі Національна поліція Тернопільщини переходить на посилений режим роботи

Із метою попередження терористичних актів та диверсій, Головне управління Національної поліції в Тернопільській області переходить на посилений режим роботи. Доручення «Про заходи щодо посилення боротьби з терроризмом» 14 листопада, підписав т.в.о. начальника обласної поліції Олександр Богомол. Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Упродовж наступних двох тижнів правоохоронці краю посилено відстежуватимуть усіх підозрілих осіб у місцях масового скупчення людей, у громадському транспорті, на авто та залізничних вокзалах. У першу чергу правоохоронці перевірятимуть громадян з предметами, сумками та пакунками, у яких можуть перевозитися вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухові речовини.

Під контролем силовиків перебуватимуть транспортні засоби, які прямують з Автономної республіки Крим, Донецької, Луганської областей, а також Російської Федерації.

Правоохоронці звертаються до мешканців краю бути обачними та звертати увагу на будь-які підозрілі предмети чи людей. При найменшій підозрі одразу телефонувати на лінію «102».

Вибухотехніки та слідчо-оперативні групи реагуватимуть одразу на усі повідомлення та перевірятимуть їх.

Причина таких дій – серія терактів у Парижі. Відповідальність за них взяло на себе угрупування «Ісламська держава». Загальна кількість загиблих за даними ЗМІ становить 153 особи, понад 200 поранених, з них 80 перебувають у важкому стані.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares