Чому більшість населення України обирає Кириллівку для літнього відпочинку?

Відпочинок на березі Азовського моря – це завжди приємні спогади та прекрасне оздоровлення, а особливо якщо мова йде про сімейний відпочинок із дітьми. якщо уважно проаналізувати статистику літньої тимчасової міграції населення України, наприклад, використовуючи дані 2019 року найпопулярнішого ресурсу пасажирських перевезень https://top-bus.com.ua, можна помітити, що люди частіше обирають відпочинок саме у Кирилівці. Саме сюди прагнуть приїхати для спокійного сімейного чи веселого дружнього відпочинку улітку.

Чим приваблює Кириллівка для літнього відпочинку

Нам стало цікаво, чим саме приваблює наших співвітчизників саме Кирилівка, і ось що вдалось довідатись.

Зручний трансфер

Поїздка у Кирилівку, а не в інше м’ясце неподалік – це перш за все дуже зручно для подорожуючих людей із дітьми. До прикладу top-bus.com.ua пропонує прямі рейси з усіх найбільших міст України. Окрім того, швидко добратись до моря – це найцінніше у літньому відпочинку з дітьми, оскільки дальні переїзди для малечі вкрай виснажливі, та й дорослі виснажуються у них не на жарт. За даними Топ Бас відстань у Кирилівку складатиме:

  • 60 км – із Мелітополя;
  • 190 км – із Запоріжжя;
  • 280 км – із Дніпра;
  • 450 км – із Харкова.

Екологічна курортна зона

Кирилівка – це відома на всю країну здравниця. Тут прекрасний клімат та природа. У Кирилівці можна забути про високі труби з викидами заводів, оскільки тут їх просто немає, загазованість великих міст, порти, автостради та інші неприємні атрибути життя у мегаполісах. Повітря чисте, насичене корисним йодом та іншими мінералами, а їжа – екологічно чиста.

Також варто зазначити про лікувальні грязі Кирилівки.

Пляжний відпочинок

Найбільше Кирилівка імпонує сімейному відпочинку. Перш за все це пов’язане з тим, що Азовське море у цій місцині є спокійним та зовсім неглибоким. Середня глибина води у пляжній зоні не перевищує 8 метрів. Завдяки невеликій глибині море дуже тепле, оскільки дуже швидко може прогріватись від сонячного проміння. Тому тут діти можуть перебувати у воді майже необмежено. Хіба може бути щось приємніше для дитини, аніж цілісінький день плескатись у теплій воді та гратись з піском?

Інші розваги

Безумовно, як і будь-яка курортна зона, Кирилівка пропонує своїм гостям багато розваг. До прикладу, можна відвідати аквапарк «Острів Скарбів», дельфінарій «Оскар», побувати на виставі кінного театру «Кирилівська Січ», просто приємно провести час у затишних кафе та ресторанчиках.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *