Чи варто переплачувати за столовий посуд?

Чи варто переплачувати за столовий посуд?

Щоденний прийом їжі не обходиться без спеціальних ємностей, в яких вона подається, тому у кожної господині повинен бути необхідний набір посуду. Умовно її можна поділити на домашню і святкову. Перша, як правило, має більш скромне оформлення, святкова ж виконана в єдиному стилі і відрізняється красивими візерунками.

Різноманітність столового посуду

Виділяють наступні види посуду в залежності від типу її використання:

  • повсякденна;
  • дачна;
  • святкова;
  • для чаювань;
  • для кави.

Для повсякденного застосування відмінним варіантом стануть однотонні тарілки або ємності з яскравими, насиченими візерунками, матеріал при цьому не відіграє особливої ​​ролі. Дачний посуд повинна бути зносостійкою і практичною, тут варто звернути увагу на кераміку і пластик. Що стосується святкових виробів, то до них пред’явлені найвищі вимоги: вони повинні виглядати красиво, але при цьому не кидатися в очі.

Для урочистих моментів хорошим вибором будуть тарілки з білого фарфору, також добре зарекомендував себе італійський столовий посуд, який вражає своїм оригінальним виконанням. Для чаю обов’язково потрібен комплект чашок, які добре зберігають тепло, і заварник. В ідеалі вони повинні бути виконані в одному стилі. Кавові чашки мають велику різноманітність обсягів, оскільки певні види кави пред’являють до розміру ємності особливі вимоги.

Залежно від матеріалу виготовлення столовий посуд може бути:

  • керамічний;
  • скляний;
  • дерев’яний;
  • пластиковий.

Кераміка – універсальний і дуже популярний варіант, який виглядає акуратно і святково. З цього матеріалу роблять фарфорові та фаянсові вироби. Фарфорова продукція – предмет гордості господарів будинку, часто такий посуд передавався у спадщину.

Скляний посуд вважається екологічно безпечним і придатним для повсякденного використання, він не вбирає запахів. Дерев’яні варіанти вибирають шанувальники всього природного і натурального, але така продукція вбирає запахи їжі і потребує особливого догляду. Пластик легкий і зручний, він відмінно підходить для дому та дачі, але це не кращий варіант для святкового застілля.

Особливості вибору столового посуду

Кожна господиня повинна мати набори для різних випадків. У виборі слід орієнтуватися на якість матеріалу і стильове оформлення. За ексклюзивні, незвичайні вироби можна трохи переплатити – на святковому столі вони не залишаться непоміченими. Такі товари можуть стати відмінним подарунком близьким людям, яким ви хочете зробити приємний сюрприз.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *