Чи очікувати похолодання в березні

Чи очікувати похолодання в березні

Очікується, що березень буде теплим, порадує українців спокійною та сонячною погодою. Втім, посилення морозів ще можливе.
Синоптик Ігор Кібальчич спрогнозував, яка буде погода в перший місяць весни. Також розповів, коли знову може знизиться температура, передає 24 Канал.
Кібальчич писав, що в перші дні місяця на сході Європи та в Україні очікується південно-східне перенесення повітряних мас під впливом західної периферії великого та малорухомого азіатського антициклону.

Однак ближче до кінця першої декади на зміну азійському антициклону прийде поле високого тиску з півночі, з районів Скандинавського півострова та країн Балтії. «Температура повітря в цей період трохи знизиться, на 3-7 градусів, але все ще перевищуватиме кліматичну норму. У нічні години очікується зниження температури до 2-8 морозу, вдень через високе сонце й малу хмарність прогрів буде доволі жвавим», – зазначив синоптик.

У другій декаді березня ймовірність опадів збільшиться. Вони будуть переважно у вигляді дощу, подекуди ще з мокрим снігом. Але температура залишиться високою, а через щільність хмар ночі помітно потеплішають.

Після 18-20 березня температура також буде вищою за норму, проте, з незначними міждобовими коливаннями. Так, в окремі ночі можливі приморозки до 1-7 градусів, окрім Півдня.

Таким чином, середньомісячна температура березня по всій Україні очікується вищою за норму на 2-3,5 градуса й коливатиметься в межах 1-6 тепла, в Одеській та місцями західних областях 7-8. І тільки в Карпатах ще близько 0 градусів.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *