Депутати облради вимагають зареєструвати списки радикалів Тернопілля

Депутати облради вимагають зареєструвати списки радикалів Тернопілля

На черговій сесії обласної ради депутат Юрій Дзюбан виступив із заявою від фракції Радикальної партії Олега Ляшка, у якій висловлюється обурення посяганнями деяких представників ТВК на конституційне право обиратися і бути обраними до місцевих органів самоврядування.

«Блокуючи реєстрацію нашої обласної команди на вибори 25 жовтня, члени ТВК від «Слуги народу», об’єднавшись з ОПЗЖ, «Нашим краєм», «За майбутнє» та деякими іншими маловідомими українським виборцям сателітами, ймовірно за негласної вказівки влади, створили прецедент, якого ще не бачила Україна.

Адже наша політична сила з часу свого створення завжди брала участь у волевиявленні українців, делегуючи своїх найкращих професійних та патріотичних представників, – в тому числі і за часів диктатури Януковича, і за президентства Петра Порошенка.

Цього ж разу, на тлі тотального обвалення рейтингу провладної партії та зростання електоральної підтримки РПЛ, влада злякалася нашої правди і тому робить все можливе, щоб позбавити десятки тисяч наших виборців права обрати у місцеві органи тих, хто захищатиме їх та відстоюватиме їхні життєво важливі інтереси.

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка вимагає припинити політичне переслідування Тернопільської обласної організацій РПЛ і зареєструвати наших кандидатів для участі у місцевих виборах. Хай люди скажуть своє слово», – йдеться у заяві.

Голова Тернопільської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський висловив вдячність Степану Барні («Європейська солідарність»), Олегу Сиротюку (ВО «Свобода») та Василю Деревляному (ВО «Батьківщина») за підтримку.

Кандидат на посаду міського голови Володимир Барна також озвучив позицію Радикальної партії про упередженість влади щодо нереєстрації радикалів до виборів. Він попередив про те, що партійці готові до радикальних дій.

Рішучу позицію радикалів одноголосно підтримали депутати облради, які звернулися до Центральної виборчої комісії з вимогою усунути грубі порушення з боку Тернопільської ТВК та зареєструвати виборчі списки Радикальної Партії Тернопілля згідно з чинним законодавством.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *