До Мельнице-Подільської школи підвели воду

До Мельнице-Подільської школи підвели воду

Майже 20 років у Мельнице-Подільській загальноосвітній школі, де навчається понад 400 учнів, не була підведена вода, та й вбиралень у приміщенні не було. Діти змушені були користуватися туалетами на вулиці. І ось, поки учні насолоджуються канікулами, у школі – свято: пробурена свердловина, і вода вже надходить до шкільних приміщень, в яких облаштовано новенькі санвузли.

22

«Можливо, ця подія і не є визначною на рівні держави. Але вона є радісною і важливою для усієї Мельнице-Подільської громади, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Для мене особисто вирішення проблеми з водою у школі було принциповим. Адже йдеться про дітей, про те, щоб їм було комфортно перебувати у навчальному закладі. Зрештою, мова йде про здоров’я учнів. Спільними зусиллями та завдяки спонсорським коштам проблему вдалося вирішити».

На цю гарну подію зійшлося чимало батьків, вчителів, мешканців Мельнице-Подільської. «Я складаю величезну дяку голові обласної ради, нашому депутату Віктору Овчаруку, – зазначив селищний голова об’єднаної громади Володимир Боднарчук. – Це питання він взяв під особистий контроль і доклав багато зусиль, щоб були позитивні результати. Тепер у нашій школі створені гідні умови для навчання і для того, щоб діти виростали здоровими».

На буріння свердловини та підведення води до школи було витрачено 60 тисяч гривень. Усі кошти – спонсорські. Облаштування санвузлів у школі обійшлося у 150 тисяч гривень. Ці кошти виділила селищна рада. «Це ще один успішний приклад доцільності створення об’єднаних громад, як це зробили у Мельнице-Подільській, – наголосив Віктор Овчарук. – Громада отримала кошти на соціальний розвиток, і сама визначає, на які потреби їх спрямовувати і як ними розпоряджатися».

Після урочистостей та освячення свердловини Віктор Овчарук і присутні вшанували пам’ять Петра Андруника, який загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. На фасаді школи сьогодні є меморіальна дошка, присвячена Герою України.


 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *