Голова ТОДА закликав жителів Тернопільщини допомогти потерпілим в Авдіївці

Голова ТОДА закликав жителів Тернопільщини допомогти потерпілим в Авдіївці

Тернопільщина готова надати допомогу постраждалим в Авдіївці. Про це заявив голова обласної державної адміністрації Степан Барна під час засідання Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території.

«Президент Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державним адміністраціям вжити невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків. Нагадаємо, в результаті обстрілів у Авдіївці припинене електропостачання, обмежене теплопостачання та водопостачання. В переліку першочергових заходів – забезпечення теплим одягом, дизпаливом, засобами обігріву, продуктами харчування тощо», – сказав Степан Барна.

Як повідомив очільник краю, відповідне доручення дано всім райдержадміністраціям. Зокрема, сільгоспвиробники краю будуть відправляти продуктові набори для постраждалих.
«Обов’язок всіх жителів Тернопільщини – скоординувати зусилля і  допомогти потерпілим», – наголосив Степан Барна

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

 1. Avatar
  Федя

  Мене це бісить! Клептократи благають народ, який вони безжально обдирають податками і комунальними тарифами, який ледве виживає просять допомогти. і народ допоможе таким самим бідакам. Але питання в іншому. Де допомога від прокурорів, суддів, олігархів від влади з їх деклараціями? Може взати їх за одне місце і трухнути за для блага народу? Може треба поділитися награбованим зі страждущіми? Чи у порошенку і “сотоварищи” навідь думка така здається дикою?

  Відповісти
 2. Avatar
  Олег Іванович

  повністю згідний! хай народ допомагає, а олігархи, депутати, міністри і т. д. просто паразити на тілі того ж народу

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *