Кадр дня: тернопільська лікарка, яка рятує життя хворих на коронавірус, вийшла заміж

Кадр дня: тернопільська лікарка, яка рятує життя хворих на коронавірус, вийшла заміж

Мар’яна Чихарівська працює лікарем інфекційного відділення у Тернопільській лікарні швидкої допомоги. Щодня зі своїми колегами вона надає допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. І тільки вони знають, як це нелегко. Зробити все, аби людина одужала, знайти підбадьорливі слова і для пацієнтів, і для їхніх родичів. Усю зміну вибути у захисному скафандрі. Саме медики сьогодні найперше у зоні ризику у боротьбі з COVID -19.

Для них, тих, хто щохвилини бореться за людські життя, теж дуже важливе розуміння і підтримка. Мар’яні пощастило: поруч з нею люблячий чоловік Ігор Лещишин. Учора щасливі молодята поєднали свої долі.

Привітати Мар’яну з Ігорем прийшли колеги: заслужений лікар України Олена Герасименко, завідувачка інфекційним відділенням Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Оксана Кадубець, лікарі Світлана Сніцаренко, Людмила Кашинська, Ліля Куриляк. А також студент 6 курсу Тернопільського медичного університету Ростислав Сморщок, який працює в інфекційному відділенні медбратом. Нині, коли багато хворих на коронавірус, допомога студентів дуже потрібна.

Ми друкуємо це весільне фото, де обличчя медиків усміхнені, щасливі, відкриті. Життя продовжується. Впізнавайте своїх рятівників! А «Наш ДЕНЬ» щиро вітає молодят, зичить міцного здоров’я, любові, тепла і сонячних днів на довгі роки!

 

 

 

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

2 коментарі

  1. Оксана

    Чудова подія. Хоч трохи позитиву в житті. Дуже хочу побажати молодій лікарці – інфекціоністці, щоб добро, яке вона робить доя людей- поверталося до неї сторицею!
    Многая літа молодим і усім лікарям, які боряться сьогодні із невидимим вірусом!
    А редакції/ побільше цікавих тем!

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares