Марилівський спиртзавод, що на Тернопільщині, купив іноземний інвестор

Марилівський спиртзавод, що на Тернопільщині, купив іноземний інвестор

Марилівське МПД і зберігання спирту «Укрспирту» (Тернопільська область) на приватизаційному аукціоні купила компанія з Молдови Zernoff, яка позиціонує себе як найбільшого виробника етилового спирту в Молдові.
Про те, що переможцем аукціону стала Zernoff, у Facebook повідомила заступник голови Мінекономіки Світлана Панаіотіді, пише Економічна правда.

«За результатами аукціону, стартова ціна окремого майна Марилівського місця провадження діяльності (МПД) та зберігання спирту зросла більше, ніж у 2 рази (54,7 млн. грн. стартових) і становить 120 млн. грн., які незабаром надійдуть до бюджету. Вітаю нового інвестора підприємство “ZERNOFF” з цією подією. Таки іноземний інвестор», – написала вона.
Компанія Zernoff заснована у 2001 році, засновником є румунська компанія Viteza Optim, а кінцевими бенефіціарами – Георгій Козовякін і Денис Чібізов.
На офіційному сайті Zernoff йдеться, що компанія позиціонує себе як найбільшого виробника етилового спирту в Молдові.
«Новий модернізований завод почав свою роботу в 2015 році, і ми з гордістю можемо сказати, що зараз ми лідери як на місцевому ринку, так і в чорноморському регіоні. Ми досягли виробничої потужності в розмірі 3 млн літрів спирту, 2 400 тонн DDGS і 450 тонн CO2 щомісяця», – йдеться у повідомленні на сайті Zernoff.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *