Митні платежі на Тернопільщині у лютому зросли майже на 23 млн грн

Митні платежі на Тернопільщині у лютому зросли майже на 23 млн грн

Тернопільською митницею ДФС у лютому цього року до бюджету  перераховано 71,2 млн грн митних платежів, що на 22,8 млн грн або на 47,1 відсотка більше за аналогічний період минулого року. Про це повідомимили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Зокрема, сплачено 65 млн грн податку на додану вартість, 5,8 млн грн мита, 200 тис грн акцизного податку та 200 тис. грн плати за виконання митних формальностей та інших надходжень.

Основними бюджетоформуючими товарами у лютому 2016 року були комбайни зернозбиральні, бурякозбиральна та інша техніка товарної позиції 8433 згідно з УКТЗЕД, мінеральні добрива та полімери етилену в первинних формах товарної позиції 3901 згідно з УКТЗЕД.

Загальна сума додаткових надходжень від контролю за правильністю визначення митної вартості, класифікації та країни походження товарів становить 3,9 млн грн (5,5 відсотка від загальної суми), зокрема: надходження від контролю за правильністю визначення митної вартості товарів становить 3,5 млн грн (4,9% від загальної суми); від контролю за правильністю класифікації товарів – 368,7 тис. грн (0,5% від загальної суми); від контролю за правильністю визначення країни походження товарів – 31,5 тис. грн (0,04% від загальної суми).

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *