На Шумщині послабили карантинні обмеження

На Шумщині послабили карантинні обмеження

У Шумському районі послабили карантинні обмеження. Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА.

«Не введення адаптивного карантину в Кременецькому і Шумському районах сприяло покращенню епідситуації у цих районах. Наразі показник інцидентності у Кременецькому складає 11,9 випадків, в Шумському – 6,1. Згідно з постановою Кабміну, для введення адаптивного карантину показник інцидентності має не перевищувати 12 осіб на 100 тисяч населення. Однак, у Тернопільському районі цей показник складає 47,8, у місті Тернопіль – 24,9, у Збаразькому – 15,9. Тому ми рекомендували місцевим комісіям ТЕБ НС посилити карантинні заходи у місті Тернопіль, Тернопільському, Збаразькому та Кременецькому районах», – зазначила в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр» МОЗ України Оксана Чайчук.
Комісія прийняла рішення про обов’язкове тестування інструкторів, які працюватимуть на пунктах здачі ЗНО. Про це повідомляє сайт ТОДА.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *