На Тернопіллі висадили 140 гектарів лісів

На Тернопіллі висадили 140 гектарів лісів

На Тернопільщині станом на 17 березня висадили 140 га лісів, що становить 24,1 % до  річного завдання, повідомили у департаменті агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації. Загалом в України планують провести заліснення близько 40 тис га зрубів, а також створити нові ліси на території загальною площею 3 тис га.

Стан відтворення лісів та підготовку до пожежонебезпечного періоду 2015 року обговорили під час селекторної наради, яку 17 березня провів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень. Участь у нараді в режимі аудіоконференції за дорученням виконувача обов’язків голови ОДА взяли представники департаменту агропромислового розвитку. Відтак, заступник Міністра закликав керівництво кожного регіону  проводити лісокультурну кампанію в посиленому режимі.

 Усі підприємства Тернопільської області приступили  до  посадки лісів, зазначив директор департаменту агропромислового розвитку Олег Напора.

«Підготовку грунту під посадку лісових культур проведено на площі понад 320 га, що  становить 2/3 від запланованих обсягів, проведення робіт з підготовки грунту продовжується. В першу  чергу   створюються  лісові культури  дуба  звичайного , – продовжив він. – Проблем із підготовкою грунту під посадку, забезпеченістю садивним матеріалом та темпами виконання робіт в області не виникає. Лісокультурні роботи планують завершити до кінця березня».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *