На Тернопільщині діти провели “Веселі канікули з Богом” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

3Бог у серці,
мир в оселі –
В нас канікули
веселі!
Бог послав нам
тепле літо,
Треба гарно
відпочити!
Любимо сонечко,
любимо квіти!
З Богом веселе
і радісне літо!
Бог для нас –
найкращий друг,
З Ним так
весело навкруг!
Активність, добро,
перемога!
Веселі канікули з Богом!


 

Зовсім недавно шкільний дзвоник сповістив про закінчення навчального року та початок літнього відпочинку.

Вже за традицією парафія Успення Пресвятої Богородиці с. Городище Козівського району організовує для дітей «Веселі канікули з Богом». У цьому році вперше серед учасників відпочинку були дошкільнята – вихованці дитячого садочка «Пізнайко», Василько Кульматицький, який приїхав в гості до бабусі з Америки, а також діти з Тернополя.

Кожен день відпочинку розпочинався з Богослужіння, духовних пізнавальних наук, які провадив парох церкви о. Богдан Зінченко. Згодом діти переходили до Будинку культури, де разом співали, танцювали, проводили ігри, майстер-класи під керівництвом аніматора Олі Берези. Особливою радістю наповнювалися серця дітвори, коли під час виконання бансів, клубами диму, мов хмаринками, наповнювався танцювальний зал. А які смачненькі обіди для дітей готував житель села о. Василь Лопух!

На завершення відпочинкового табору діти у вишиванках та з кульками у руках зробили пам’ятне фото – як свідчення родинного свята і в надії зустрітися у наступних «Веселих канікулах з Богом».

Хай Господь благословить усіх нас, винагородить за працю о. Богдана Зінченка, аніматора Олю Березу, о. Василя Лопуха, директора Будинку культури Василя Пушкара та почує наше благання про мир в Україні.

Оля БОБКО. с. Городище, Козівський район.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *