На Тернопільщині місцеві бюджети отримали понад 1 млрд грн від сплати податків

На Тернопільщині місцеві бюджети отримали понад 1 млрд грн від сплати податків

З початку року доходи місцевих бюджетів Тернопільщини отримали 1 млрд 93,4 млн грн податкових платежів. Це на 184,2 млн грн більше від очікуваного та на 354,4 млн грн більше за відповідний період минулого року. Зокрема, у липні доходи місцевих бюджетів склали 189,6 млн грн. Порівняно з минулорічним липнем, забезпечено приріст надходжень на 64,7 млн грн або на 51,9 відсотка. Про це повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Як зазначає начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, лідер податкових надходжень до місцевих бюджетів – податок на доходи фізичних осіб, його протягом січня-липня надійшло 632,5 млн гривень, додатково забезпечено надходження 105,6 млн грн. Суб’єкти малого підприємництва сплатили 140,2 млн грн єдиного податку, що на 26,9 млн грн більше від очікуваного.

Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів з початку 2016 року склали 135,3 млн гривень, додатково місцеві бюджети отримали 3,2 млн гривень. Прогнозний показник виконано на 102,4 відсотка.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *