На Тернопільщині старший брат убив сокирою молодшого. Тепер сидітиме у в’язниці 7 років

На Тернопільщині старший брат убив сокирою молодшого. Тепер сидітиме у в’язниці 7 років

Вирок суду заслухав 62-річний мешканець райцентру Теребовлі, який у січні цього року скоїв вбивство. Під час сварки чоловік забив до смерті сокирою свого молодшого брата, а потім намагався знищити сліди злочину.

За повідомленням ЦГЗ УМВС в Тернопільській області, під час досудового розслідуваня було встановлено, що загиблий та потерпілий мешкали в одному будинку. У день трагедії між ними розгорівся конфлікт. Молодший брат попросив у старшого гроші на пляшку. Той відмовив. Це розлютило загиблого і він приснув в очі брату дезодорантом. Поки той намагався витерти очі, молодший вдарив брата по спині. Тоді старший чоловік схопив сокиру і декілька разів ударив нею по голові жертви. Зупинився, коли той вже не дихав.

Згодом зловмисник вирішив приховати сліди злочину, позмивав з себе кров і повідомив сусідам, що хтось вбив його брата. Та це не допомогло уникнути відповідальності. Вбивцю затримали працівники міліції.

Стосовно підозрюваного було розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство.

Тернопільський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вбивстві та засудив до 7-ми років позбавлення волі.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *