На Тернопільщині відбудують церкву, яка згоріла на Великдень

На Тернопільщині відбудують церкву, яка згоріла на Великдень

Тернопільська ОДА допоможе у відновленні приміщення Української Православної Церкви Київського патріархату в с.Снігурівка, Лановецького району. Святиню оглянув за дорученням голови Тернопільської ОДА перший заступник Іван Крисак.

 

Нагадаємо, там під час Великодніх свят виникла пожежа. Причини її виникнення та сума завданих збитків встановлюються.

“Наш ДЕНЬ”  писав про цю трагедію. Церква була дерев’яна, у свій час її закривали совєти. Тоді, за словами старожилів, навіть замальовували ікони, познімали хрести. За часів незалежної України, селяни відновили свій храм, на ньому засяяли реставровані куполи.

Вогонь охопив церкву близько 16-ї години. Люди помітили дим і забили на сполох. Але дерев’яна церква, верх якої був ще й обитий легкозаймистою вагонкою, палала, мов свічечка – за сорок хвилин впали куполи.  Люди встигли винести лише хреста, хоругви та одну старовинну ікону.

Жителі Снігурівки кажуть: якби церква спалахнула вночі, то половини села не стало б. адже вогонь і так завдав шкоди, перекинувшись на ближні приміщення, погоріли і сусідні тюки соломи.

Нагадаємо, Снігурівка розташована на річці Свинорийка на півночі Лановецького району. Поки правоохоронці з’ясовують причини трагедії, селяни схиляються до думки, що це був підпал. До речі, завтра у селі мали відправляти службу на гробках.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *