«Наш день» Мирослава Коломійчука

«Наш день» Мирослава Коломійчука

Фотохудожник із Лановеччини відтворив обличчя рідного краю 

000_063

Незвичайну виставку представив глядачеві позаштатний кореспондент газети «Наш ДЕНЬ» Мирослав Коломійчук. Майже півсотні світлин ілюструють самобутність  місцевої громади. Знайомі обличчя, спільні проблеми, неповторні миті, рідні краєвиди – саме це приваблювало відвідувачів фотовиставки, яку експонували в Лановецькій центральній бібліотеці.

P5230834

Крізь призму об’єктива з села Грибова, де мешкає пан Мирослав, він намагається зазирнути в потаємні куточки душі своїх земляків, бо найбільшою цінністю громади є її люди – прекрасні, неповторні, щирі. Можливо, саме тому на мистецьку імпрезу завітало багато шанувальників фотографа. Це було справжнє свято спілкування, коли люди могли забути про буденні справи і отримати насолоду від зустрічі із мистецтвом.

P5230797

Світлини Мирослава Коломійчука часто друкують тернопільські видання. Його фотосюжети увійшли до енциклопедії дитячої творчості «Юні таланти України», яка побачила світ цього року.

Свою виставку пан Мирослав назвав «Наш день». І справді, на його світлинах – миті життя, святкові та буденні, які сьогодні є, а завтра їх уже не повернути. Сивий батько схилився у зажурі. Усміхнена мати, яка залишилася лише на фото і в споминах…

000_061

Арт-територію книгозбірні використали як стартовий майданчик для юних друзів закладу, які роблять перші кроки в мистецтво музики та вокалу. Гості виставки читали свої вірші, дарували пісні.  Враження від світлин, філіжанка кави із солодощами, на яку запросили пан Мирослав і працівники бібліотеки, залишили відчуття особливого тепла від щирого людського спілкування.

PICT0098

Розчулений такою атмосферою фотохудожник зізнався, що планує виставку світлин із життя людей похилого віку, аби привернути увагу суспільства до їхніх проблем. Тож нехай супроводжують тебе постійні пошуки і щедрі ужинки, Мирославе!

Леся ОРЕВЧУК, м.Ланівці.

IMG_0469

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *