Не вірте шахраю у білому халаті і його диво-лікам

Не вірте шахраю у білому халаті і його диво-лікам

Двічі подумайте перед тим, як відчинити, коли до вас у двері стукає незнайомець у білому халаті з портфелем у руках, називає себе лікарем і пропонує диво-медикаменти від усіх хвороб.

18093013-3Як повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВСУ в області, ще з порога псевдолікар розповідає страхіття про чергові епідемії та нові небезпечні штами вірусів. Далі заспокоює, мовляв, не все безнадійно і пропонує придбати диво-ліки.

Можливий інший варіант. Шахрай турботливо розпитує про стан вашого здоров’я, цікавиться самопочуттям родичів. Звичайно, ідеально здорових людей у наш час немає, на це лиходій і розраховує. У нього обов’язково знайдуться пігулки, добавки до їжі чи масажери, які необхідні саме при вашому діагнозі. «Лікар» продемонструє дивовижні властивості свого товару, запаморочить голову знижками та подарунками.

Міліціонери застерігають: нічого не купуйте! По-перше, людина у білому халаті, швидше за все, не має жодного стосунку до медицини, і є звичайнісіньким шахраєм. По-друге, не існує панацеї від усіх хвороб. Ви можете за невиправдано великі гроші придбати абсолютно непотрібну річ, та ще й нашкодити власному здоров’ю й поставити під загрозу життя рідних.

Якщо підозрюєте, що у вашу квартиру чи домівку навідався шахрай або ви потерпіли від лиходія, телефонуйте 102 у будь-який підрозділ міліції.

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *