Нічия на користь гостей

«Гірник» – «Тернопіль» – 2:2

ФК Тернопіль

Наші земляки двічі поступалися суперникам за ходом зустрічі, та все ж закономірно здобули одне очко. У стартові хвилини гри ініціативою заволоділи криворіжці. Натомість, футболісти «Тернополя» будували свою гру на контратаках, та все ж досить швидко пропустили гол.

Тінь поразки спонукала муніципалів активніше шукати щастя біля чужих воріт і вже через п’ять хвилин вони відновили паритет.

Ще раз забитими голами команди обмінялися під завісу першого тайму. Спершу гравець «Нафтовика» ударом зі штрафного вдруге вивів свою команду вперед, а згодом після навісної подачі з кутового Сергій Атласюк замкнув точним ударом головою дальню стійку воріт господарів – 2:2.

Бойова нічия у Кривому Розі виявилася на руку ще одному з лідерів –  дніпродзержинській „Сталі”, яка попри те, що пропускала тур, зберегла за собою першу сходинку у турнірній таблиці.