«Нива» стає найагресивнішим гостем

«Олімпік» (Донецьк) – «Нива» (Тернопіль) – 0:1

У підсумку тернополяни уже вдруге поспіль перемагають у виїзних поєдинках. Натомість, у минулому турі вдома вони зазнали прикрої поразки від футболістів з Миколаєва. Цікаво, а яким буде результат у домашній зустрічі «Ниви» з охтирським «Нафтовиком»?Цей матч третього туру чемпіонату України у Першій лізі  розпочався у досить високому темпі.  «Олімпік» на правах господаря швидко заволодів територіальною перевагою, а гості при найменшій можливості швидко контратакували.  Вже з перших хвилинах стало очевидно, що обидві команди серйозно налаштовані на максимальний результат –  на три очки у турнірній таблиці.

У середині першого тайму після атаки з правого флангу донеччани не за правилами зіграли проти тернопільського нападника і арбітр поставив м’яч на одинадцятиметрову позначку. Відтак,  на 23 хвилині зустрічі Ігор Мельник холоднокровно пробив цей штрафний, відкривши рахунок у поєдинку – 0:1.

Буквально через п’ять хвилин «Олімпік» міг відігратися, проте чудовим ударом зі стандартного положення Олександр Ситник перевірив на міцність каркас тернопільських воріт.  Також у першому таймі Ситник мав ще одну гарну можливість забити гол, але, перегравши захисників  «Ниви», пробив вище воріт.

Після перерви господарям необхідно було підсилювати свій атакуючий потенціал, але й «Нива» не збиралася «відсиджуватися» на своїй половині поля та регулярно створювала гольові моменти і більше контролювала м’яч.  Одним з найбільш активних і небезпечних гравців у складі тернопільського клубу був Сергій Шестаков.  Лише один він міг стати, як мінімум автором дубля.

Донеччани до фінального свистка боролися за результат і на останніх хвилинах влаштувати штурм воріт «Ниви». Один з останніх ударів по воротах гостей наніс зі штрафного Кирило Дорошенко, але м’яч просвистів значно вище воріт.

У підсумку тернополяни уже вдруге поспіль перемагають у виїзних поєдинках. Натомість, у минулому турі вдома вони зазнали прикрої поразки від футболістів з Миколаєва. Цікаво, а яким буде результат у домашній зустрічі «Ниви» з охтирським «Нафтовиком»?

До речі,  цей матч четвертого туру Першої ліги покаже у прямому ефірі телеканал «Футбол +».

Рішення керівництва телеканалу викликане активністю тернопільських вболівальників, котрі створили справжню футбольну атмосферу під час першої телетрансляції, а також рівнем гри «Ниви», яка демонструє якісний атакуючий футбол. Тож поєдинок «Нива» — «Нафтовик» винесений за межі усіх інших матчів 4-го туру. Відбудеться він 2 серпня, початок о 17:00 годині.