Олігархи передають телеканали під контроль президента і його сина

Олігархи передають телеканали під контроль президента і його сина

3112-2013-3Українські олігархи передають свої телеканали під жорсткий контроль команді, сформованій президентом і його старшим сином, пише у статті головний редактор «Дзеркала тижня» Юлія Мостова, посилаючись на власні джерела. За її словами, Віктор Янукович звинуватив у зраді власників центральних телеканалів, оскільки підконтрольні їм ЗМІ об’єктивно висвітлювали події євромайдану.

На верху піраміди – Олександр Гурбич – перевірений кадр, екс-голова Донецької ОДА, що замикається безпосередньо на Олександрові Януковичу. Під ним – Юрій Чмирь – заступник глави АП. Йому допомагають Михайло Погребинський, Ганна Герман, Роман Костриця. Паралельно відновлюється й російська гілка на дереві виборчої кампанії.

Ще трохи організаційних зусиль, – і медійний асфальтоукладальник рушить з місця. «Чимало газет, радіостанцій, сайтів, каналів покриють корою інформаційний простір», – пише автор.

Найбільш вільним залишиться інтернет, з якого інформацію отримують 35 відсотків українців. Але не варто забувати про те, що 93 відсотки все ще продовжують її отримувати з телевізора.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *