При в’їздах до Тернополя водіям і пасажирам авто міряють температуру (ФОТО)

При в’їздах до Тернополя водіям і пасажирам авто міряють температуру (ФОТО)

При в’їздах до Тернополя працюють контрольно-пропускні пункти.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Зазначається, що відповідно до рішення тернопільського оперативного штабу, з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, на в’їздах у Тернопіль облаштовуються контрольно-пропускні пункти для проведення температурного скринінгу осіб, які в’їжджають у місто.

«На контрольно-пропускному пункті працюють представники поліції та медики, котрі проводять температурний скринінг водіям та пасажирам транспортних засобів чи то з іногородніми, чи то з тернопільськими номерами, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Якщо у водія чи в когось із пасажирів температура тіла перевищує 37 градусів, то рекомендується даній особі звернутися до сімейного лікаря. У випадку ж, якщо температура понад 38 градусів, то тоді викликається бригада екстреної медичної допомоги».

Уточнюється, що час роботи КПП в денну пору доби – з 07.00-19.00, а в нічний час здійснювати профілактичні і протиепідемічні заходи будуть автопатрулі.

«Просимо тернополян віднестися з розумінням до даних вимог та дотримуватися умов тимчасового карантину», – закликали у муніципалітеті.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares